• هر پایانی شروع یک حرکت جدید خواهد بود

    الکامپ 98 به روایت تصویر

    کد: 27941
    تاریخ: ۱۳۹۸/۱۰/۰۵
    منبع خبر: دبیر سازمان
    تعداد بازدید: 51
    گزارش تصویری از بیست و دومین نمایشگاه الکامپ در آذر ماه 98

    هر پایانی، شروع یک حرکت جدید خواهد بود.

    نمایشگاه الکامپ ۹۸ به مدت ۴ روز از 19 الی 22 آذر ماه در نمایشگاه دائمی قم برگزار شد و مثل هر سال پذیرای حضور علاقه‌مندان به حوزه تکنولوژی و فناوری و در کل آینده‌ای دیجیتالی بود، در این نمایشگاه، شرکت‌ها جدیدترین محصولات و دستاوردهای خود را عرضه کردند.

    مراسم افتتاحیه این نمایشگاه با حضور «مهندس موسوی، مدیر کل فناوری ارتباطات و اطلاعات قم»، «جناب آقای حیدری، فرماندار قم»، «دکتر هاشمی، معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات»، «جناب آقای دهناد، مدیر عامل مخابرات استان قم» و با همت سازمان نظام صنفی رایانه ای استان قم که با تلاش و کوشش خود در سخت ترین شرایط اقتصادی موجب حرکت و پویایی این صنف شد، برگزار شد.  امیدواریم اقدامات و تدابیر سازمان نصر قم در جهت بهرمندی مشارکت کنندگان موثر واقع شده  و مسیر این حرکت را برای رونق کسب و کار هموار نموده باشد.

    به دلیل استقبال زیاد استارتاپ‌ها و استارتاپی‌ها از الکامپ ۹۸ ، امسال نسبت به سال‌های گذشته فضا و سالن‌های بیشتری به بخش نمایشگاهی استارتاپ‌ها اختصاص یافته‌ بود. 

    بیست و دومین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) با حضور پر شور فعالین حوزه فناوری اطلاعات و عموم مردم برگزار و در تاریخ بیست و دوم آذر ماه خاتمه یافت.

     

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
   • محل آگهی شما

    بیست و دومین نمایشگاه الکامپ
    سند تعرفه سال 1398
    فرم ثبت نام فروشگاهی
    فرم ثبت نام اعضاء حقیقی
    مزایای اشخاص حقیقی

     

کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان قم می باشد.
مجری: پورتال سامان