• بازدید رئیس ستاد فناوری اطلاعات و ارتباطات بسیج ملی مبارزه با کرونا از یکی فروشگاه های اینترنتی

    کد: 28314
    تاریخ: ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
    منبع خبر: دبیر سازمان
    تعداد بازدید: 27
    ریئس سازمان صنفی رایانه ای ضرورت حمایت از استارت آپ و کسب و کارهای نوپا را در مواقع عادی برای استفاده در زمان های بحران را یادرآور نمود و خواستار حمایت روز افزون از این مجموعه های نوپا شد.

    در راستای اجرای مصوبه کمیته ارتباطات و فناوری اطلاعات ستاد بسیج ملی مبارزه با کرونا در استان قم با حضور رئیس محترم این کمیته جناب مهندس میثم سلطانی و مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات جناب مهندس محمودی و رئیس محترم نظام صنفی رایانه ای استان جناب مهندس سعید مشهدی بازدیدی از یکی از فروشگاه های آنلاین در سطح استان انجام شد تا مشکلات این فروشگاه ها مورد بررسی قرار گیرد.

     

    همچنین در روز گذشته طی بازدیدی با حضور نمایندگان مرکز بهداشت و اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در راستای یکی دیگر از مصوبات پیشین این کمیته مسائل بهداشتی این فروشگاه ها بررسی و آموزش های لازم دیده شد.

    ریئس سازمان صنفی رایانه ای ضرورت حمایت از استارت آپ و کسب و کارهای نوپا را در مواقع عادی برای استفاده در زمان های بحران را یادرآور نمود و خواستار حمایت روز افزون از این مجموعه های نوپا شد. 

    این فروشگاه ظرفیت ارسال و دریافت سفارش بالایی را داشته که در حال حاضر با توجه به بروز کرونا و اهتمام مردم برای خروج از منزل برای خرید از فروشگاه های فیزیکی فروش فروشگاه مذکور با پنج برابر ظرفیت گذشته افزایش یافته است و به مدیر این فروشگاه ظرفیت در حال افزایش بوده و توانایی توزیع میوه های نوروزی را دارد.

     

    همچنین مقرر گردید توزیع میوه های نوروزی نیز از طریق این فروشگاه و سایر فروشگاه های مشابه انجام شود.

    بر اساس مصوبه ستاد بسیج ملی مبارزه با کرونا مقرر است ظرفیت فروشگاه های آنلاین در قم افزایش یافته و مشکلات این فروشگاه ها در کوتاه مدت پیگیری و مرتفع شود تا بخشی از نیاز مردم در این روزها از این طریق مرتفع شود.

     

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
   • محل آگهی شما

    بیست و دومین نمایشگاه الکامپ
    سند تعرفه سال 1398
    فرم ثبت نام فروشگاهی
    فرم ثبت نام اعضاء حقیقی
    مزایای اشخاص حقیقی

     

کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان قم می باشد.
مجری: پورتال سامان